BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM YÖNETİMİ SEMİNERİ BAŞLADI.

EĞİTİM YÖNETİMİ SEMİNERİ BAŞLADI.

     İlimizdeki tüm Okul/Kurum Müdürlerine yönelik ´Eğitim Yönetimi Kursu´ Başladı.

     İlimiz genelindeki tüm Okul/Kurum müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla başlayan kurs 15-19 Aralık tarihlerinde yapılacak olup 30 saat sürecek. Kursun açılış konuşmasına Yunus Emre´nin ´Gelin tanış olalım, İşi kolay kılalım, Sevelim sevilelim, Dünyaya kimse kalmaz ´  dörtlüğüyle başlayan Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK " göreve yeni başlayan müdürlerimize hayırlı olsun diyorum ve görev süresi sona eren müdürlere yapmış oldukları hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. İletişime açık olalım, kapımız herkese açık olmalı sizler kurumlarınızda sadece kendinizi değil devleti temsil ediyorsunuz, eskiden devlet devlet içindi ama şimdi devlet insan için anlayışı içinde hareket ederek her zaman çözüm üretmeye çalışın. Sizler lidersiniz okullarınız sizlere bakarak şekil alacak, sizler şekillendireceksiniz. Bir okul, müdürü kadar okuldur sözünü her zaman aklınızda tutarak lideri olduğunuz okulu tercih edilen okul haline getirin. İnsana hizmet olan mesleğimizin bizlere verilmiş nimet olduğunu unutmayalım. Bize düşen, sağlamamız gereken her türlü desteğimizi sağlarız yeter ki sizler bulunduğunuz kurumlarda insana hizmet anlayışını benimseyip bu doğrultuda hareket edin." dedi.

     Seminer tüm Okul/Kurum Müdürlerinin tanışmasıyla son buldu.

EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.EĞİTİM YÖNETİMİ KURSU BAŞLADI.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.