BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Beden Eğitimi Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Beden Eğitimi Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Beden Eğitimi Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Beden Eğitimi Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.

 

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, İlimiz Merkezinde görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri ile Ertuğrulgazi Lisesi´nde yapılan toplantı İle devam etti.

Toplantıda; branş bağlamında yaşanan problemler ve çözümleri konuşuldu. Öğrencilerimizin spora olan ilgilerini artırmanın ve herşeyin sınavlardan ibaret olmadığının konuşulduğu toplantıda, İlimiz Okullarındaki spor faaliyetlerine katılımı artırmanın ve dolayısı ile sağlıklı genç bir nesil yetiştirmenin gerekliliği hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.