BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Bilişim Teknolojileri ve Teknoloji Tasarım Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Bilişim ve Teknoloji Tasarım Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Bilişim ve Teknoloji Tasarım Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Bilişim ve Teknoloji Tasarım Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Bilişim ve Teknoloji Tasarım Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.

 

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Bilişim Teknolojileri ve Teknoloji Tasarım Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.

Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunan "Uzaktan Eğitim Merkezi Akıllı Sınıfında" yapılan toplantıda, öğretmenlerimizle tanışmanın ardından, Formatör Öğretmen Hasan KIZILKAYA tarafından akıllı sınıf hakkında tanıtıcı bir sunum yapıldı.

Sunum sonrasında öğretmenlerimiz branşları hakkında görüş ve önerilerini sundular. Öğretmenlerimizin branşlarının teknik ve teknoloji/tasarım olmasından dolayı ağırlıklı olarak, öğrencilerimizin teknoloji ve sosyal ağlarla olan bağları hakkında yoğunlaşan toplantı sonunda yapılması gerekenler ve çözüm önerilerinin kararlaştırılması ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.