BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İmam Hatip lisesi Meslek Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İmam Hatip lisesi Meslek Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İmam Hatip lisesi Meslek Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesinin bu seferki durağı, Bilecik Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi idi ve misafirleri ise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri ile İmam Hatip Okulları Meslek öğretmenleriydi. Diğer toplantılarda olduğu gibi karşılıklı fikir alış verişi ve çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantı verimli geçti. Öğretmenlerimiz tarafından fazlasıyla olumlu karşılanan ve faydalı olacağına inanılan proje toplantıları tüm hızıyla önümüzdeki hafta  da diğer branşlarla devam edecek.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.