BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Görsel Sanatlar ve Müzik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti. Toplantıda, öğretmenlerimiz branşları ile ilgili sorunları ve çözüm önerilerini Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´a ilettiler. Okul bazında, İl bazında ve ulusal bazda uygulanabilirliği olan konular detaylı bir şekilde konuşularak proje metninde yer almasına karar verildi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.