BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, İngilizce ve Almanca Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, İngilizce ve Almanca Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, İngilizce ve Almanca Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, İngilizce ve Almanca Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.

 

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, İngilizce ve Almanca Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti. Toplantıda, Öğretmenlerimizin branşları ile ilgili görüşmeler yapıldı ve çözüm önerileri konuşuldu. Ayrıca, toplantı çok hoş bir öğrenci ve öğretmen buluşmasına sahne oldu. Toplantıya katılan öğretmenlerimizden Ertuğrulgazi Lisesinde görev yapan Almanca Öğretmeni Mustafa BERBEROĞLU ile kendisinin lisede öğrencisi olan ve İngilizce Öğretmeni olan Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesinden Sinan BÜLBÜL biraray gelerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.