BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Matematik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Matematik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Matematik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Matematik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Matematik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Matematik Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.

   Proje kapsamında devam eden buluşmalara Matemetik Öğretmenleri ile devam edildi. Toplantıda matematiği öğrencilerimize sevdirmenin yöntemleri ve günlük hayatımızda matematiğin yeri hakkında uzun  görüşmeler yapıldı. Müfredat açısından uygulama karşılaşılan problemler ve çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantının, katılımcılar tarafından verimli geçtiği ve devamlı yapılmasının faydalı olacağı kanaati oluştu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.