BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi, Özel Eğitim Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Özel Eğitim Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.Eğitimle Yaşayanlar... Projesi, Özel Eğitim Öğretmenleri ile Yapılan Toplantı İle Devam Etti.

 

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesi  buluşmaları, Özel Eğitim Öğretmenleri ile yapılan toplantı ile devam etti.

Proje toplantılarının bu seferki mekanı, Özel Eğitim Okulumuz idi. İlimiz Merkezinde görev yapan Özel Eğitim Öğretmenlerimizle bir araya gelen Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Müdür Yardımcısı Coşkun BAKIRTAŞ, öğretmenlerimizin dile getirdikleri sorunlar ve çözüm önerilerini dinlediler.

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, özel eğitimin toplumumuzun birlikteliği ve bireylerin topluma kazandırılması açısından çok fazla önem arz ettiğini, bu bağlamda da özel eğitim öğretmenlerimizin öneminin çok fazla olduğunu belirtti. Yaptıkları görevin toplumun inşası açısından ne kadar büyük bir iş olduğunun bilincinde olarak çalıştıklarını gördüğünü ve bundan özellikle öğrenci velilerinin memnuniyetlerini dile getirdiklerini belirterek kendilerine teşekkür etti.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.