BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitimle Yaşayanlar..." Projesinin Üçüncü Durağında Ana Sınıfı Öğretmenleri İle Bir Araya Geldik.Eğitimle Yaşayanlar... Projesinin Üçüncü Durağında Ana Sınıfı Öğretmenleri İle Bir Araya Geldik.Eğitimle Yaşayanlar... Projesinin Üçüncü Durağında Ana Sınıfı Öğretmenleri İle Bir Araya Geldik.Eğitimle Yaşayanlar... Projesinin Üçüncü Durağında Ana Sınıfı Öğretmenleri İle Bir Araya Geldik.Eğitimle Yaşayanlar... Projesinin Üçüncü Durağında Ana Sınıfı Öğretmenleri İle Bir Araya Geldik.Eğitimle Yaşayanlar... Projesinin Üçüncü Durağında Ana Sınıfı Öğretmenleri İle Bir Araya Geldik.Eğitimle Yaşayanlar... Projesinin Üçüncü Durağında Ana Sınıfı Öğretmenleri İle Bir Araya Geldik.

 

  "Eğitimle Yaşayanlar..." Projesinin üçüncü durağında, Bahçelievler Anaokulunun evsahipliğinde İlimiz Merkez İlçesindeki Ana Sınıfı Öğretmenleri ile bir araya gelinerek, proje kapsamında Ana Sınıfı branşı ve Ana Okulları hakkında görüşmeler yapıldı.

   Görüşmelerde öğretmenlerimiz bu tarz toplantıların İlimizde ilk kez yapıldığını belirterek, memnuniyetlerini bildirdiler. Branşlarına özel, yaşadıkları problemleri dile getiren öğretmenlerimiz, ana sınıfı eğitimi bağlamında değişmesi veya güncellenmesi gerektiğini düşündükleri konuları ve çözüm önerilerini sundular. 

   Samimi bir şekilde, bu toplantıya katkıda bulundukları için kendilerine teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, her branşta bu toplantıları devam ettirip, bir sinerji oluşturarak İlimiz Milli Eğitimine katkıda bulunmak istediklerini belirtti. Toplantı toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.