BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS+ SPOR PROJEMİZİN İKİNCİ TOPLANTISI PARİS’TE GERÇEKLEŞTİ

İl Müdürlüğümüzün ortağı olduğu Erasmus + Spor  NOT ONLY FAIR PLAY Projesinin 2. Ortaklar Toplantısı Paris ‘de yapıldı.
ERASMUS+ SPOR PROJEMİZİN İKİNCİ TOPLANTISI PARİS’TE GERÇEKLEŞTİ

Proje toplantısı 8-9 Ekim 2015 tarihlerinde Proje ortağı RENASUP’un Paris’deki binasında gerçekleşti. İlk günkü yoğun toplantılarda Projenin ilk 6 ayında gerçekleştirilen çalışmalar, sunumlar halinde tüm ortaklarla paylaşıldı. İlk çalışma günü akşamı evsahibi kurum tarafından organize edilen yemekte tüm ortak kurumlardan temsilciler bir araya gelme fırsatı buldu. Gece, tekneyle nehir turu ve Eiffel Kulesi gezisi ile sona erdi.

 

Proje ikinci gününde; proje faaliyetleri son tarihler, Finansal rapor hazırlama, proje portalına yüklenecek faaliyetler ve bir sonraki Finlandiya toplantısı tarihi konusunda mutabık kalındı. Toplantı çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.

 

Projemiz, Okullarda sporun öneminin artırılması ve spor bilincinin geliştirilmesini amaçlar, Proje web sayfası http://notonlyfairplay.pixel-online.org/ ilk yıl sonunda okul müdürleri, Beden eğitimi öğretmenleri, öğrenciler  ve aileler tarafından bir rehber gibi kullanılabilecektir. Projede 9 ülkeden 11 proje ortağı yer almaktadır ve proje bütçesi 540 bin Avrodur.

 

 

Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ar-Ge Birim Sorumlusu proje koordinatörü Mustafa KAN katılmıştır.


nolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfpnolfp

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.