BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus+ Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.

İl Müdürlüğümüzün ortağı olduğu Erasmus + Spor  NOT ONLY FAIR PLAY Projesinin başlangıç toplantısı Floransa ‘da yapıldı.
Erasmus+ Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.

Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.Erasmus Spor Projemizin İlk Toplantısı Gerçekleşti.

 

   Proje toplantısı 14-15 Mayıs 2015 tarihlerinde Proje ortağı PIXEL in Floransa daki binasında gerçekleşti. İlk günkü yoğun toplantılardan sonra akşam, Italya’nın Prato şehrinde kurulu Proje koordinatörü kurum “Istituto Professionale Francesco Datini” de akşam yemeği öncesi Prato Belediye Başkanı Matteo BIFFONI proje ortakları tarafından makamında ziyaret edildi ve Bilecik Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK tarafından Osmanlı armalı bir plaket ve bayraklar takdim edildi.

   Proje Avrupa Komisyonu tarafından hibe verilen bir Erasmus+ Spor Projesidir. Okullarda sporun öneminin artırılması ve spor bilincinin geliştirilmesini amaçlayan projede, tüm ortaklar ilk toplantıda kendi yapacakları faaliyetler ve ürünler konusunda karara vardılar. Proje web sayfası http://notonlyfairplay.pixel-online.org/ kullanımı ve yaygınlaştırılması konusunda da fikir birliğine vardılar. Projede 9 ülkeden 11 proje ortağı yer almaktadır ve proje bütçesi 540 bin Avrodur.

 

 

   Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK ve proje koordinatörü Ar-Ge Birim Sorumlusu Mustafa KAN katılmıştır.

 

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.