BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eskişehir Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. M. Sabri AKOĞLU İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´u Ziyaret Etti

Eskişehir Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. M. Sabri AKOĞLU İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´u Ziyaret Etti

     20.10.2016 Perşembe günü Eskişehir Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. M. Sabri AKOĞLU ve beraberindeki heyet, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´u makamında ziyaret etti. Ziyarette ortaklaşa yürütülmekte olan "Kan Kardeşliği Projesi" hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Projenin sağladığı yararlar, kan bağışı konusunda öğrenci ve velilerin bilinçlendirilmesi, kan bağışını artırabilmek için yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, kan bağışının hayati öneme sahip bir konu olduğunu, ama insanların maalesef kana acil ihtiyaçları olduğunda bunun farkına vardıklarını belirtti. Kaynağı insan olan, başka yolla üretilmesi mümkün olmayan kana ulaşmak için tek çarenin gönüllü kan bağışında bulunulması olduğunu söyleyen DURMUŞ, Milli Eğitim Müdürlümüze bağlı tüm okul ve kurumlarda kan bağışı için çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini, bu işin önemini öğrenci ve velilerimize kavratma ve bir farkındalık oluşturma gayreti içinde olduklarını söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

     Eskişehir Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. M. Sabri AKOĞLU da verdikleri destek ve kan bağışı konusunda gösterdikleri gayretlerden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´a teşekkür etti. Görevlerinde başarılar diledi. "Hayırlı olsun." dileklerinde bulundu. Proje ile Bilecik il ve ilçelerinde kan bağış miktarının daha da arttığını, bunun da ilimiz adına sevindirici olduğunu kaydetti.

20-10-201620-10-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.