BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Avrupa Okul Ortaklıkları İzmir Bölgesel Proje Çalıştayı yapıldı.

eTwinning Avrupa Okul Ortaklıkları İzmir Bölgesel Proje Çalıştayı yapıldı.

eTwinning Avrupa Okul Ortaklıkları İzmir Bölgesel Proje Çalıştayı yapıldı.eTwinning Avrupa Okul Ortaklıkları İzmir Bölgesel Proje Çalıştayı yapıldı.eTwinning Avrupa Okul Ortaklıkları İzmir Bölgesel Proje Çalıştayı yapıldı.

 

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü eTwinning Ulusal Destek Servisi işbirliği ile gerçekleştirilen Çalıştay 26-28 Aralık 2014 İzmir-Çeşme Radisson Blu Otel ‘de gerçekleşti.

 İzmir, Bilecik, Aydın, Balıkesir, Bursa ve Muğla olmak üzere 6 ilden 36 öğretmenin katılım sağladığı çalıştaya  anaokulu ve sınıf öğretmenleri davet edildi. Çalıştay’a İlimizden; İl Koordinatörü Mustafa KAN, Anasınıfı Öğretmenleri Aylin ÇAKIR ve Özlem ENGİN, Sınıf öğretmenleri Zafer ARSLAN, İbrahim GÖÇ ve Adem AYDIN katıldılar.

 26-27 Aralık 2014 günleri günü Radisson Blu Otel ‘de gerçekleştirilen eğitim ve proje hazırlama çalışmalarının ardından çalıştay 28 Aralık 2014  Pazar sabahı Alaçatı ‘ya  yapılan kültürel gezi ve ile son buldu.

 2014 Yılında eTwinnnig faaliyeti kapsamında yapılan değerlendirmede ülke çapında Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan 72 öğretmenden 2 tanesi de İlimiz öğretmenlerindendir. Ödül almaya hak kazanan Öğretmenlerimiz Banu KAN(Bozüyük Ertuğrulgazi Ortaokulu) ve Celal SARAÇ(Bozüyük Fen Lisesi) ‘ı kutluyor başarılı çalışmalarının devamını bekliyoruz.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.