BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"GELECEĞİMİZİ YAZALIM” PROJESİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ VE LOGO TASARIM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI.GELECEĞİMİZİ YAZALIM  PROJESİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ VE LOGO TASARIM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI.GELECEĞİMİZİ YAZALIM  PROJESİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ VE LOGO TASARIM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI.GELECEĞİMİZİ YAZALIM  PROJESİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ VE LOGO TASARIM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI.GELECEĞİMİZİ YAZALIM  PROJESİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ VE LOGO TASARIM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI.GELECEĞİMİZİ YAZALIM  PROJESİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ VE LOGO TASARIM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI.GELECEĞİMİZİ YAZALIM  PROJESİ PROTOKOL İMZA TÖRENİ VE LOGO TASARIM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI.

 

      Bilecik İnsan Hak ve Değerlerini Koruma Derneğinin T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı 2014 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında kabul edilen "Geleceğimizi Yazalım" projesi Protokol İmza Töreni ve Logo Tasarım Yarışması Ödül Töreni 02 Aralık 2014 Saat 14.00 de Proje Merkezi’nde gerçekleştirildi.

     Proje Protokol İmza Töreni; Bilecik İnsan hak ve Değerlerini Koruma Derneği Başkanı Hüsnü GEYİK, Belediye Başkan Yardımcısı Nihat CAN ve İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK arasında gerçekleşti.

      Merkez İlçedeki Liselerde okuyan öğrencilere yönelik yapılan Logo tasarım yarışmasına 14 tasarım katılırken; Altuğ KORKMAZ Birinci, Cemre PAROĞLU İkinci, Barış KARA üçüncü oldular ve öğrencilere çeşitli para ödülleri verildi.

       İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ATINKAYNAK törende yaptığı konuşmada;

 

     “Milli Eğitim Müdürü olarak bu yapılan çalışmalardan son derece memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Çünkü yapılan her çalışma Bilecik’in geleceğine atılmış bir temel adım olarak görüyorum. Burada, Milli Eğitim Müdürlüğü  ve proje ortağı olarak, ayrıca Halk Eğitim vasıtasıyla hem eğitimci desteği sağlayarak hem de bu kursa katılacak gençlerin sertifikalarını vermek üzere bulunuyoruz.. Gelecek öğrencilerimize yaptığımız hizmetlerle şekillenecek. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.