BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençliğe Sporla Bakış Projesi İmza Protokolü Yapıldı.

Gençliğe Sporla Bakış Projesi İmza Protokolü Yapıldı.

       Bilecik Belediye Başkanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ortaklığında ´Gençliğe Sporla Bakış Projesi´ kapsamında protokol imzalandı. İmza töreni, Bilecik Belediyesi Encümen Salonu´nda gerçekleşti. Protokole, Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nusret Tosun imzalarını attılar. 

      Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)´nin İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı 2014 yılı hibeleri kapsamında hazırladığı ve Eylül ayında kabul edilen ´Gençliğe Sporla Bakış Projesi´ hakkında bilgiler veren ASKF Başkanı Nusret Tosun, proje kapsamında federasyonun 96 bin 290 TL´lik destek almaya hak kazandığını söyledi. Proje ortaklarına teşekkür eden Tosun, projenin ayrıntılarıyla ilgili bilgi verdi. Tosun´un ardından konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk, müdürlük olarak tesislerimiz ve çalışanlarımız ile beraber gençlerimizin yanındayız diyerek bu projeyi gerçekleştirenlere ve emeği geçen herkese teşekkür edip desteklediklerini belirtti.

          İl Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK, gençlere verilecek önemin geleceğe yapılan yatırımlar olduğunun altını çizerek;

" Bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Gençlik bizim, gelecek bizim, onlar için ne yapılsa azdır. Bu çalışmalar hem Bilecik´e hem gençlerimize çok büyük katkılar sunacak. Gençlerin topluma daha iyi entegre olmasını sağlayacak. Onların eğitimine, ailelerinin bakışlarına katkıda bulunacak bir proje." dedi. Son olarak söz alan Belediye Başkanı Selim Yağcı, gençlere yatırım yapmayı çok sevdiklerini ve belediye başkanlığı olarak her türlü desteği sağlamaya çalıştıklarını kaydetti. 

         Konuşmaların ardından imza töreni gerçekleşerek, projenin ortakları gençler için imzalarını attılar. 

 

Gençliğe Sporla Bakış ProjesiGençliğe Sporla Bakış ProjesiGençliğe Sporla Bakış ProjesiGençliğe Sporla Bakış ProjesiGençliğe Sporla Bakış ProjesiGençliğe Sporla Bakış ProjesiGençliğe Sporla Bakış ProjesiGençliğe Sporla Bakış ProjesiGençliğe Sporla Bakış Projesi

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.