BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Gerçekleştirildi.

Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Gerçekleştirildi.

Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerine Ziyaretler Yapıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Gölpazarı ve Osmaneli İlçelerimizde ziyaretlerde bulundu.

Gölpazarı Kaymakamı Celalettin TAŞKAYA’yı makamında İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Handan İHTİYAR ile birlikte ziyaret eden ALTINKAYNAK, İlçenin eğitim öğretim konuları hakkında görüşmeler yaptılar. Daha sonra, Gazimihal İlkokulu’nu ziyaret eden ALTINKAYNAK; Okul Müdürü Ergün YAKAR´dan bilgiler aldıktan sonra öğretmenler odasında istirahat eden öğretmenlerimizle sohbet etti.

Daha sonra ALTINKAYNAK; Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile yaptığı işbirliği anlaşması çerçevesinde İlköğretim Okullarında eğitim gönüllüleri aracılığı ile öğrencilerimize eğitim veren ve bu kapsamda da şu anda Gazimihal İlkokulunda eğitim veren Ateş Böceği Gezici Öğrenim Birimini ziyaret etti. Öğrencilerin farklı bir ortamda aldıkları bu eğitimden memnun oldukları gözlendi.

 

Gölpazarı İlçesinde sonra, Osmaneli İlçesine yapılan ziyaret Kaymakam Edip ÇAKICI’nın makamında ziyaret edilmesi ile başladı. İlçenin eğitim öğretim meseleleri hakkında yapılan görüşmede İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ’de hazır bulundu. Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binasına geçen Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK burada da İlçe Milli Eğitimi hakkında bilgiler alarak istişare etti ve İlçeden ayrıldı.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.