BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK´ı Ağırladı.

Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK´ı Ağırladı.Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürünü Ağırladı.Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürünü Ağırladı.Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürünü Ağırladı.Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürünü Ağırladı.Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürünü Ağırladı.Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürünü Ağırladı.Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürünü Ağırladı.Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürünü Ağırladı.Halk Eğitim Merkezi Milli Eğitim Müdürünü Ağırladı.

 

       Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Okul ve Kurum ziyaretlerine Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile devam etti.

 

     Halk Eğitim Merkezi yönetimi tarafından ağırlanan ALTINKAYNAK; eğitim verilen sınıfları tek tek gezdi ve kursiyerlerle sohbet etti. Dokuma, dikiş, müzik enstrümanları konularında bizzat sınıflarda eğitimlere katılan ALTINKAYNAK, yönetici personelle de görüşerek, yapılanlar ve projelerle ilgili bilgiler aldı. Aynı zamanda açık lise ve ortaokul kayıtları için gelen vatandaşlarla da görüşen ALTINKAYNAK, onların okul durumları ile ilgili bilgiler aldı.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.