BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezimiz Yörex 2015 Fuarına Katıldı.

Halk Eğitim Merkezimiz Yörex 2015 Fuarına Katıldı.

   Her yıl Antalya’da yapılan ve yöresel ürünlerin sergilendiği “Yörex 2015 Fuarı” 7 Ekim 2015 Çarşamba günü büyük bir katılımla açıldı. Fuarın 11 Ekim 2015 Pazar gününe kadar açık olacağı belirtildi.

   Fuarda her yıl olduğu gibi bu yılda stant açan Bilecik Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü “Bilecik Bezi Dokuma Tezgâhı” ile büyük ilgi ve beğeni topladı.

   Fuar açılışına katılan Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, ürünlerin sergilendiği stantları ziyaret ederek bilgi aldı. El emeği göz nuru ürünlerin, kültürümüzün yaşatılması ve yeni nesillere aktarılması açısından büyük önem taşıdığını ve bunun için de Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üzerlerine düşen her türlü çalışmayı yaptıklarını belirterek, bu noktada Halk Eğitim Merkezimize çok büyük iş düştüğünü söyledi. Standın açılmasında ve uygulamalı olarak ürünlerin tanıtımında emeği olan Halk Eğitim Merkezimiz personeline ayrıca teşekkür ettiğini belirtti.

 

   Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK, fuar sebebiyle bulundukları Antalya’da, Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri GÜLAY’ı da makamında ziyaret etti.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.