BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halterci Öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

Halterci Öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Ettiler.

Merkez Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 6.Sınıf Öğrencileri; Bahadır ERDAL ve Mustafa Talha ÇALIŞKAN Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler.

Din Öğretimi Şube Müdürü Erdoğan KABA, Merkez Anadolu İmam Hatip Ortaoukulu Müdürü Halis ÇELİK ve Gençlik ve  Spor Hizmetleri İl Müdürlüğünde görevli Halter Antrenörü Caner ÖZTEKE´nin beraberinde ziyarete gelen öğrencilerimize, Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTINKAYNAK tarafından çeşitli hediyeler ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

Geçtğimiz günlerde Antalya´da düzenlenen, Minikler Türkiye Halter Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan Bahadır ERDAL ve Türkiye İkincisi olan Mustafa Talha ÇALIŞKAN yaptıkları çalışmaları anlattılar ve başarılarının devamı için çok çalışacakları sözünü verdiler. Antrenör Caner ÖZTEKE ise geçtğimiz yılın 6. ayında bu işe başladığını ve son dört aydır yoğun bir çalışma temposuyla müsabakalarına hazırlandıklarını anlatarak, kısa bir zamanda elde edilen bu başarının İlimizdeki sporseverlere örnek olmasını, çalışınca başarının da beraberinde geldiğini söyledi.

Milli Eğitim Müdürü ALTINKAYNAK ise İlimizin adını duyurdukları için öğrencilerimize, antrenörlerine ve Okul Yöneticilerine teşekkür ederken, kendisinin de halter ve güreş sporu ile uğraştığını hatta Eskişehir´de iken kendisini yetişiren Hocasının, antrenör Caner ÖZTEKE´nin de hocası olduğunu öğrendiğini söyledi.Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

HALTER ŞAMPİYONLARIHALTER ŞAMPİYONLARIHALTER ŞAMPİYONLARIHALTER ŞAMPİYONLARI

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.