BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

´Hayat Birlikte Güzel´ Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

´Hayat Birlikte Güzel´ Projesi Kamuoyu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

                 Emniyet Müdürlüğümüz tarafından başvurusu yapılan ve 27 Şubat 2015 tarihinde onaylanarak kabul edilen ´HAYAT BİRLİKTE GÜZEL´  projesi  kamuoyu bilgilendirme toplantısı yapıldı. Sayın Valimiz Ahmet Hamdi NAYİR, Belediye Başkanı Selim YAĞCI, Rektör Azmi ÖZCAN, Milli Eğitim Müdür Vekili Emre AKPINAR ve Okul/Kurum Müdürlerinin katıldığı bilgilendirme toplantısının açılış konuşmasını yapan İl Emniyet Müdürü Ali Ekber BEKTAŞ;
                "Türk Polis Teşkilatı´nın en büyük stratejisi, halkının yanında olmak ve onun güvenini kazanmaktır. Bundan daha önemli bir projemiz , stratejimiz veya hedefimiz yoktur.
                Dolayısıyla etkin, verimli ve profesyonel bir güvenlik hizmeti, ancak ve ancak halkın içinde ve halkla birlikte yapmakla mümkün olabilir.
                Toplum Destekli Polislik kapsamında yapmış olduğumuz hizmetlerin hiç biri Bilecik Emniyet Müdürlüğü olarak kendi başımıza yaptığımız faaliyetler değildir. Projelerimizin başarılı bir şekilde tamamlanmasında halkımızın her kesiminin, mahalle muhtarlarımızın, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin, ev hanımlarının, kısacası toplumun her kesiminin ilgi ve desteği bizim moral ve motivasyon kaynağımız olmuştur.
                Huzur toplantılarında, esnaf görüşmelerinde, mağdur ziyaretlerinde, engelli vatandaşlarımıza yönelik çalışmalarda okul toplantılarında ve daha pek çok uygulamalarda görüşmek üzere diyerek sözlerime son verirken birlikten kuvvet doğar düşüncesinden hareketle bizlere destek olan başta Sayın Valimiz Ahmet Hamdi NAYİR´a, projenin başarılı bir şekilde uygulanması aşamasında çok değerli katkıları bulunan Bilecik Belediye Başkanlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne saygılarımı sunuyorum." dedi
                Açılış konuşmasının ardından projenin özet bilgisi, projenin amacının ve hedeflerinin anlatılmasından sonra Bilecik Valisi Ahmet Hamdi NAYİR´in başarılar dilemesiyle son buldu.

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.