BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayatboyu Öğrenme Mart Ayı İl Toplantısı Yapıldı.

Hayatboyu Öğrenme Mart Ayı İl Toplantısı Yapıldı.

Hayatboyu Öğrenme Mart Ayı İl Toplantısı Yapıldı.Hayatboyu Öğrenme Mart Ayı İl Toplantısı Yapıldı.Hayatboyu Öğrenme Mart Ayı İl Toplantısı Yapıldı.Hayatboyu Öğrenme Mart Ayı İl Toplantısı Yapıldı.

 

Hayatboyu Öğrenme Planlama Toplantısı yapıldı.

Toplantıya; Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY,İl Müdürleri, Resmi Kurum Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri katıldı. Toplantı başlangıcında kısa bir tanıtım konuşması yapan Hayatboyu Öğrenme Şube Müdürü Erdoğan KABA, icra edilen faaliyetler hakkında ve yapılan planlamalar hakkında bilgi verdi.

Merkez Halk Eğitim Müdürü Celalettin TOSPATLI tarafından, sayısal verilere dayalı detaylı bir teknik sunumun yapmasının ardından, soru cevap kısmına geçildi. İl Müftü Yardımcısı Asım CEYLAN, Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen Başkanı Ahmet SELÖZ,Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili İsmail CİHAN ve İşkur Müdürü Ayhan TOZAN´ın karşılıklı soru cevap şeklinde görüş ve taleplerini bildirmesi ile toplantı son buldu.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.