BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

      30 Ocak 2018 Salı günü Avrupa Birliği Erasmus Projesi kapsamında İtalya’ya gidecek olan İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Okul Müdürü Sezai Çetin ve öğretmen Mevlüde Dağlı ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’u makamında ziyaret ettiler.

     Okul Müdürü Sezai Çetin, okuldan altı öğrenci ve iki öğretmenin “Sessiz İskemi ve Bakım Uygulamalarının AB Boyutu” konulu Erasmus Projesi kapsamında proje ortağı olarak 04/02/2018-24/02/2018 tarihleri arasında İtalya/Modena’da proje çalışmalarında bulunacaklarını belirtti. Projenin içeriği hakkında bilgiler verdi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, öğrencilerimizin yirmi gün sürecek Avrupa Birliği Projesi hareketliliği öncesi gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Projeler kapsamına öğrencilerimizin mesleki bilgi ve birikimlerini geliştirmenin yanı sıra bir yurt dışına çıkış tecrübesi de yaşadıklarını, bu tecrübenin onların gelecek planları için önemli olduğunu ifade etti. Onlara, yurt dışında bulundukları süre içerisinde yüce Türk milletini temsil ettiklerini unutmamaları gerektiğini; milletimizin iyilik, doğruluk, yardımseverlik, hakkaniyet gibi manevi özelliklerini olduğu gibi yansıtmaları gerektiğini söyledi. Öğrenci ve öğretmenlerimizin gelenek göreneklerimizi ve kültürümüzü de gittikleri yerlerde en doğru ve en güzel biçimde tanıtacaklarına inandığını belirten Fazilet Durmuş, onlara çalışmalarında başarılar diledi.

30-01-201830-01-201830-01-201830-01-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.