BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş Başarılı Millî Sporcumuzu Makamında Kabul Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş Başarılı Millî Sporcumuzu Makamında Kabul Etti

       İl Millî Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, 3 Ağustos 2017 Perşembe günü, 2017 Samsun Deafliympics İşitme Engelliler Yaz Olimpiyatları Dünya Şampiyonası’nda Kız Futbol branşında ilimizi başarıyla temsil eden, ilimiz merkez Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencilerinden Özlem Aktaş’ı makamında kabul etti. Öğrencimizin anne babası ile İl Spor Koordinatörü Gürkan Algan da kabulde öğrencimize eşlik ettiler.

      Özlem Aktaş, İşitme Engelliler Kız Millî Futbol Takımı’mızda 7 forma numarasıyla Çin, İngiltere, Polonya, Brezilya ve Rusya Millî Takımlarına karşı başarıyla mücadele etmiştir. Millî formayla 12 karşılaşmada takımdaki yerini alan Aktaş, geçtiğimiz yıl İtalya’da, bu yıl da ekim ayında gerçekleştirilecek Norveç’teki Konfederasyon Kupası’nda Millî Takım kadrosuna alınmıştır.

      İl Millî Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, millî formayla ilimizi başarıyla temsil eden Özlem Aktaş’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Kendisine hediye çeki takdim eden Durmuş, Millî Eğitim Müdürü olarak her türlü desteği kendisine vereceğini ifade etti. Sporcumuzun gelişimine verdikleri katkılardan dolayı ailesine, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Meryem Avcu’ya ve Beden Eğitimi Öğretmeni Sema Algan’a teşekkür etti.

03-08-201703-08-201703-08-2017

Hürriyet Mahallesi Dumlupınar 4 Sokak No 2 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.