BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı.

27-11-201527-11-201527-11-2015

 

Vali Ahmet Hamdi NAYİR başkanlığında, İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı yapıldı.

Vali NAYİR, İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonu´ndaki toplantıda, fertler, aileler ve toplum ile gelecek için en önemli konulardan birisinin Milli Eğitim olduğunu belirterek, konunun sorumluluğunun sadece İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde görmediklerini söyledi.

Başarıyı elde edebilmek için ekip çalışmasına ihtiyaç bulunduğunu ifade eden Vali NAYİR, "Onun için yerel yönetimlerimizden kolluk birimlerimize ve sivil toplum kuruluşlarımıza kadar konuyla ilgili olarak görev alabilecek olan bütün birimlerimize önemli görevler düşmektedir. Başarı ekip başarısıdır. Bu ekip içerisinde yer alan birimlerimizin, çocuklarımız ve geleceğimiz için neler yapılabileceği konusunda değerlendirmede bulunacağız. Varsa eksiklerimiz onları tamamlamaya çalışırken, güzel olan çalışmaları da devam ettirip, geliştirmek için gayret içerisinde olacağız" dedi.

 

Vali Yardımcısı Mustafa GÜNEY, İl Jandarma Komutan Vekili Murat DARÇIN, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber BEKTAŞ, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, daire müdürleri ve okul müdürleri, öğrenci ve veli temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarının katıldığı toplantı, 2014-2015 eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesi, okullarda sağlık konusu ve kantinlerle ilgili çalışmalar, gerçekleştirilen sportif aktiviteler, okul güvenliği ile ilgili yapılacak çalışmalar ve 2015-2016 eğitim öğretim yılı faaliyetlerinin planlaması ile İl Milli Eğitim komisyonu tasvibine sunulan konuların görüşülmesiyle sona erdi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.