BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile TÜGVA Arasında Protokol İmzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile TÜGVA Arasında Protokol İmzalandı.

   Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Gençlik Vakfı Bilecik İl Temsilciliği arasında "Ortaokullarda Öğrenci Kulüplerinin Desteklenmesine Dair İş Birliği Protokolü" imzalandı.

   Protokol 09.06 2016 Perşembe günü İl Milli Eğitim Müdürlüğünde, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Bilecik İl TÜGVA Temsilcisi Ahmet TUHAN tarafından imzalandı.

   Protokole göre Sosyal Etkinlikler kapsamında kurulan öğrenci kulüpleri içerisinde "Medeniyet ve Değerler Kulüpleri"nin kurulması amaçlanmaktadır. Bu kulüplerde medeniyet değerlerini tanımaya, medeniyet düşüncesini anlamaya, medeniyet tarihini ve önemli şahsiyetleri tanımaya, sosyal ve kültürel gelişimi desteklemeye dönük eğitimlerin ve sosyal çalışmaların yapılması planlanmaktadır.

 

   İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, planlanan Sosyal Kulüp çalışmalarıyla öğrencilerimizin medeniyetler konusunda bilgi edineceklerini, farklı medeniyetleri tanıyacaklarını, dünya medeniyeti içerisinde aldığımız yer ve önemi konularında bilinçleneceklerini, projenin yararlı olacağına inandığını belirtti. Eğitime yaptıkları katkılardan dolayı TÜGVA Temsilcisi Ahmet TUHAN´a ve Vakıf Üyesi Ahmet Hüsrev TATLI´ya teşekkür etti.


10-06-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.