BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın Osmaneli Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK´ın Osmaneli Ziyaretleri

   Tat Makarnacılık Sanayi ve Ticaret A. Ş. tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen "Makarna Olmasaydı Ne Olurdu?" konulu yarışmada Osmaneli İlkokulu öğrencileri derece aldılar. İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, Tat Makarnacılık Eskişehir Bölge Bayi Temsilcisi Zeki ÜNAL, Bilecik Bölge Bayi Temsilcisi Osman TEKELİ  ve Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ´nin katıldığı törenle ödüller öğrencilerimize teslim edildi. 3/B Sınıfından Ela ERTÜRK ve 4/F Sınıfından Evranur KARAASLAN ödül olarak birer bisiklet aldılar. Törende hazır bulunan ailelerine de hazırlanmış olan koliler hediye edildi.

   İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK yaptığı konuşmada Türkiye çapında yapılan bu resim yarışmasını öğrencilere duyuran ve yarışmaya teşvik eden öğretmenlerine ve başarılı olan öğrencilere teşekkür ederek "Tüm öğrencilerimizin böyle yarışmalara katılmaları bizlere ve ilimize gurur verecektir. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her konuda olduğu gibi yarışmalara katılım konusunda da öğrenci ve öğretmenlerimize desteğimiz devam edecektir." dedi.

   Makarna firması adına konuşan Bilecik Bölge Bayi Temsilcisi Osman TEKELİ de, "Türkiye genelinde yapılan resim yarışmasında Osmaneli ilçemizden iki öğrencinin ilk yirmi kişi arasına girmesi bizleri heyecanlandırmış ve onur vesilesi olmuştur." dedi.

    Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaret edildi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu ve İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK, başarılı çalışmalarından dolayı Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ´ye teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ, ilçede yapımı devam eden İmam Hatip Lisesi inşaatında incelemelerde bulundular. Ardından 75. Yıl Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. Okul öğretmen ve idarecileriyle görüş alışverişinde bulundular.

 

 

24-05-201624-05-201624-05-201624-05-201624-05-2016
24-05-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.