BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan İl Birincisi Öğrencimizi Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan İl Birincisi Öğrencimizi Kabul Etti

      11 Temmuz 2018 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, sınavla öğrenci alan liseler için Bakanlığımız tarafından gerçekleştirilen merkezi sınavda il birincisi olan Bozüyük Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencimiz Ahmet Melih Aybaş’ı makamında kabul etti. Kabulde Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Servet Çetinkaya ve Bozüyük Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürümüz Ahmet Kara, öğrencimize eşlik ettiler.

      Öğrencimiz Ahmet Melih Aybaş’ı başarısından dolayı kutlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, lise ve üniversite eğitiminde de öğrencimize başarılar diledi. Tercih süreci devam eden tüm ortaokul mezunu öğrencilerimize lise tercihlerinin hayırlı olmasını temenni ederek, il birincisi öğrencimize hediye verdi. Öğrencimizin başarısında pay sahibi olan eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencimizin ailesine teşekkür etti.

11-07-201811-07-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.