BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ın Babalar Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ın Babalar Günü Mesajı

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyle:

    “Toplumun en küçük yapı taşı olan aile kavramı; kültürümüzün, milli ve manevi değerlerimizin, gelenek ve göreneklerimizin gelecek nesillere aktarılmasında çok büyük bir öneme sahiptir. Ailenin temel direği olarak tanımlanan babalar da aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, şefkat, sevgi, saygı gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında önemli bir rol üstlenmektedir.

      Hayatları boyunca, kendilerini adadıkları aile fertlerinin ihtiyaçlarının karşılanması için canla başla çalışan, çocuklarına karşı gösterdikleri hoşgörü, sevgi ve şefkatle aile bağlarının güçlenmesini sağlayan ve onları geleceğe hazırlayan babalar, toplumsal yapımızın şekillenmesinde, yeni nesillerin en iyi şekilde yetiştirilmesinde ulvi bir görevi yerine getirmektedir. Onlar, varlığımızın, dirliğimizin, birliğimizin teminatı oldukları gibi, geleceğimizin de fedakâr mimarlarıdır. Aile bireylerinin mutluluğunu kendi mutluluğu addeden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, toplumsal hayatın her alanında emeği bulunan tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum.

      Babaların sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, onlara karşı duyulan sevgi, saygı ve vefa duygularının daima gösterilmesi dileklerimle onlara sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllar temenni ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.