BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ın Kadir Gecesi Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ın Kadir Gecesi Mesajı

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyle:

      “Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan mübarek Ramazan ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde, bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kadir Gecesi, Cenab-ı Hak tarafından kâinatın ve var oluşun özeti olan Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir. Bu gece, aramızdaki sevgi, saygı ve bağışlama duygularının hepimizi kucaklaması için yeni adımlar atma imkânıdır. Bu mübarek gecede, bu güzel vatanda birlikte yaşadığımız bütün kardeşlerimiz için, zulüm altında bulunan yakın ve uzak ülkelerdeki tüm Müslümanlar için sevginin, barışın ve huzurun hâkim olması en büyük dileğimizdir.

                Milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu gece yapacağımız dua ve ibadetlerin, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini, insanlığa barış ve huzur getirmesini Cenab-ı Hak’tan (c.c.) niyaz ediyorum.”

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.