BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan´ın Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan´ın Kurban Bayramı Mesajı

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyle:

     "Gönüllerimizi sevginin, saygının, hoşgörünün, merhametin, yardımlaşmanın, barış ve kardeşliğin ışıklarıyla aydınlatan bayramlarımız, aynı zamanda iyilik ve güzelliklere açılan birer kapıdır. Özünde var olan yakınlaşma, paylaşma, yardımlaşma ve kardeşlik duyguları ile hayatımızı çepeçevre kuşatan Kurban Bayramı, bize insanlık adına güzellikleri yaşatan bayramlarımızdan birisidir.

     Kurban Bayramımızın öncelikle Bilecikli hemşehrilerimize, çok değerli mesai arkadaşlarıma, öğrencilerimize ve saygıdeğer velilerimize sağlık ve mutluluk getirmesini;  insanlığın huzur ve sükûnuna vesile olmasını; ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu zor ve sıkıntılı günlerde iç ve dış düşmanlarımıza karşı her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmesini, ülkemiz ve milletimizin birlik ve dirliğine, kardeşlik ve huzuruna vesile olmasını, tüm İslam âleminin huzur ve sükûnunu sağlayarak dayanışmamızı arttırmasını, akan kanların bu günler hürmetine durmasını Cenabı Hak’tan niyaz ederim."

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.