BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyle:

     “Rahmet, bereket ve mağfiret vesilesi olan, İslam âleminin baş tacı, on bir ayın sultanı Ramazan ayını uğurlamanın hüznünü ve mübarek Ramazan Bayramı’na bir kez daha sağlıkla erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

       Bayramlar bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında gelmekle birlikte insanlar arasındaki ilişkilerin güçlendiği, toplumsal birliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yakınlaştığı, sevgi ve saygının yoğun olarak yaşandığı özel ve önemli günlerdir. Bu milli ve manevi günler, herkesin birbirine kardeşlik duygularıyla ve hoşgörüyle yaklaştığı en müstesna zaman dilimleridir. Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde Ramazan Bayramı’na buruk giren insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde hissediyoruz.

      Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim camiamızın Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutlar, bayramın milletimize, İslam âlemine ve tüm dünya insanlarına barış, huzur ve esenlik getirmesini, akan kanların dinmesini, birlik ve beraberliğimize vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz eder; sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle selam ve saygılarımı sunarım.”

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.