BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ın YKS Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ın YKS Mesajı

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesaj şöyle:

     30 Haziran ve 1 Temmuz 2018 tarihlerinde gençlerimizin geleceği için büyük önem taşıyan Yükseköğretim Kurumları Sınavı yapılacak. YKS için yıllardır hazırlanan gençlerimizin bu çalışmalarının karşılığını almalarını ve arzuladıkları üniversitelere girmelerini temenni ediyorum.

     Sevgili Gençler,

    Hepimiz sizin için ve muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmış bir Türkiye’nin geleceği için varız. Ülkemiz 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine gençlerimizin üstün gayretleriyle ulaşacaktır. Geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimizin sınavlarda başarılı olacağınıza inancımız tamdır. Yıllardır hayalini kurduğunuz üniversitelere bu sınavlar sonunda girmenizi, emeklerinizin karşılığını almanızı canı gönülden diliyorum. İnanıyorum ki stresten uzak bir şekilde gireceğiniz sınavlarda, bugüne kadar edindiğiniz bilgi ve birikimlerinizi en üst düzeyde yansıtacaksınız ve ideallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

      Bu duygu ve düşüncelerle 30 Haziran ve 1 Temmuz 2018 tarihlerinde YKS’ye girecek tüm gençlerimize başarılar diliyorum. Sınav sonuçlarının öğrencilerimiz, velilerimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir gelecek sizlerin olsun.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.