BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Güsamettin Erdoğan Görevine Başladı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Güsamettin Erdoğan Görevine Başladı

        İlimiz Milli Eğitim Müdürlüğü´ne atanan Dr. Öğr. Üyesi Güsamettin Erdoğan 02.04.2018 Pazartesi günü müdürlük görevini Fazilet Durmuş´tan devralarak görevine başladı.

       Göreve başlayan Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Güsamettin Erdoğan, Fazilet Durmuş’a çiçek ve tablo hediye etti. Fazilet Durmuş da kendisinde çiçek takdiminde bulunarak “Dirilişin, kuruluşun ve kurtuluşun beşiği, Osmanlının manevi mimarı Şeyh Edebalı Hazretlerinin diyarı, Ertuğrul Gazi Ocağı,  Dursun Fakıh’ın, Hayme Ana’nın ayak bastığı topraklara hoş geldiniz.” dedi. Yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi.

       Görevini Fazilet Durmuş’tan devralan Dr. Öğr. Üyesi Güsamettin Erdoğan da eğitimin bir bayrak yarışı olduğunu, Bilecik’teki eğitim bayrağını Fazilet Durmuş’un bıraktığı yerden alarak daha ilerilere taşımanın gayretinde olacağını belirterek Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Fazilet Durmuş’a başarılar diledi.

02-04-201802-04-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.