BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Kapsamında Sayın Valimizi ve Sayın Belediye Başkanımızı Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Kapsamında Sayın Valimizi ve Sayın Belediye Başkanımızı Ziyaret Etti

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı kapsamında, 21 Kasım 2017 Salı günü ilk olarak Valimiz Sayın Tahir Büyükakın’ı ziyaret etti. Kendisine İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Metin Sarıfakıoğulları, Maarif Müfettişimiz Erdal Bayram, Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürümüz Ayhan Mercan, okul öğretmenleri Faruk Budak ve Aslı Kalyoncu eşlik etti. Ziyarette, öğretmenimiz Aslı Kalyoncu tarafından Sayın Valimize çiçek takdim edildi. Öğretmenlerimizin, geleceğin teminatı olan çocuklarımızı yetiştirdiğini ve eğitimin, ülke kalkınmasının temelini oluşturduğunu dile getiren Valimiz Tahir Büyükakın, ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüze ve beraberindekilere teşekkür etti. Yaklaşan Öğretmenler Günü’nü kutladı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş da eğitim adına yapılan her çalışmada Sayın Valimizin kendilerine her türlü desteği verdiklerini söyleyerek kendisine teşekkür etti.

      Günün ikinci ziyareti ise Bilecik Belediye Başkanımız Sayın Selim Yağcı’ya gerçekleştirildi. Bu ziyarette ise İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’a İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Metin Sarıfakıoğulları, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Müdürümüz Sami Aygün, okul öğretmenleri Aslı Fidan ve Selma Ertürk eşlik ettiler. Öğretmenimiz Aslı Fidan, Belediye Başkanımız Selim Yağcı’ya çiçek takdim etti. Başkan Yağcı, ilimizde eğitim konusunda Belediyenin tüm imkânlarını seferber ettiklerini, öğrenci ve öğretmenlere her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile güzel projelere imza attıklarını ve bundan sonra da atmaya devam edeceklerini söyledi. Tüm öğretmenlerimizin yaklaşan Öğretmenler Günü’nü kutladı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Belediyemizin okulların ihtiyaçlarının karşılanmasında, bazı projelerin hayata geçirilmesinde daima kendilerine destek olduğunu dile getirerek, eğitim camiası adına Belediye Başkanımız Selim Yağcı’ya teşekkür etti.  Ziyarette, Belediye Başkanımız Selim Yağcı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’a hediye takdim etti.

21-11-201721-11-201721-11-201721-11-201721-11-201721-11-201721-11-2017

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.