BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ Avrupa İkincisi Karatecimiz İsmet DURMUŞ’a Teşekkür Belgesi ve Hediye Takdim Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ Avrupa İkincisi Karatecimiz İsmet DURMUŞ’a Teşekkür Belgesi ve Hediye Takdim Etti

                İlimiz Merkez Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi İsmet DURMUŞ’a Avrupa Karate Şampiyonası’nda aldığı Avrupa ikinciliği derecesi dolayısıyla il Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ tarafından teşekkür belgesi ve hediye verildi. İsmet DURMUŞ, 17-18 Aralık 2016 tarihlerinde Ukrayna’nın Khersen kentinde düzenlenen Kyokushin Karate Avrupa Şampiyonası’nda İspanya, Almanya, Romanya, Polonya, Moldova, Azerbaycan ve Ukraynalı rakiplerine karşı ter dökerek 50 kg.’da, gençler kategorisinde Avrupa ikincisi olarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

                Belge ve hediye takdimi esnasında İsmet DURMUŞ’un babası Yılmaz DURMUŞ ve öğrenim gördüğü Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesinin Müdürü Ayhan MERCAN da hazır bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, fırsat verildiğinde çocuklarımızın her tür yarışmalarda yüksek dereceler alabildiğini söyleyerek, öğrencimize bu konuda destek olan ailesine ve öğretmenlerine teşekkür etti. Sporcumuzun bundan sonraki müsabakalarda da üstün başarılar göstereceğine inandığını söyleyen DURMUŞ, bu başarının tüm Bilecik’i gururlandırdığını ifade etti. Öğrencimizin hem sporda hem de derslerinde başarılarının devamını diledi.

28-12-201628-12-201628-12-201628-12-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.