BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ Bilecik Öğrenme Şenliği’nde Görev Alanlara Katılım Belgesi Verdi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ Bilecik Öğrenme Şenliği’nde Görev Alanlara Katılım Belgesi Verdi

     İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün organizasyonuyla 11 ve 12 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen Bilecik Öğrenme Şenliği’nde görev alan ve organizasyona katkıda bulunan İl Milli Eğitim Şube Müdürü İ. Barış KALIN, okul-kurum müdürleri ve öğretmenlere, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ tarafından “Katılım Belgesi” verildi.

     İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen Belge Takdim Töreni’nde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün rehberliğiyle gerçekleştirilen Öğrenme Şenliği ile Bilecik’te, “hayat boyu öğrenme” kavramına dikkat çektiklerini, diğer kurum ve kuruluşlarla işbirliği halinde başarılı bir organizasyon gerçekleştirdiklerini söyledi. Bu başarıyı hep birlikte, dayanışma içinde ve özveriyle çalışarak yakaladıklarını anlatan DURMUŞ, çalışmalarından dolayı şenlikte görev alan tüm idareci öğretmen ve yardımcı personele, il Milli Eğitim Şube Müdürü İ. Barış KALIN’a, katkı sağlayan diğer kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

     Bilecik Öğrenme Şenliği, 11 Ekim 2016 Salı günü Valimiz Sayın Süleyman ELBAN, Belediye Başkanımız Sayın Selim YAĞCI ve İl Protokolümüzün katımıyla yapılan “Açılış Töreni” ile başlamış, 11 ve 12 Ekim tarihlerinde Cumhuriyet Meydanı, Bilecik Kültür Sitesi ve Şeyh Edebali Türbesi bahçesinde kurulan stantlardaki sergilerle ve çeşitli ekinliklerle gerçekleştirilmişti.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.