BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ Bilecik Orman İşletme Müdürü Mehmet YAĞCIOĞLU’nu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ Bilecik Orman İşletme Müdürü Mehmet YAĞCIOĞLU’nu Ziyaret Etti

     15 Mart 2017 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Ortaokulu Müdürü Erol TUNA, okul öğretmeni ve öğrencileri, Bilecik Orman İşletme Müdürü Mehmet YAĞCIOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Ortaokulunun çevre düzenlemesine yaptıkları katkılardan dolayı Orman İşletme Müdürü Mehmet YAĞCIOĞLU’na teşekkür etti. Yapılan çevre düzenlemesi ve fidan dikimleriyle açılışı yapılan okulun çok daha güzel bir hale geldiğini dile getirdi. Okul bahçelerini mümkün olduğu kadar ağaçlandırmak, böylece öğrencilerimize doğa ile iç içe bir eğitim öğretim ortamı sunmak amacında olduklarını belirtti. Bu bakımdan Orman İşletme Müdürlüğümüzün vermiş olduğu katkıları çok önemsediklerini söyledi.

    Orman İşletme Müdürü Mehmet YAĞCIOĞLU da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öğrencilerimizin daha yeşil, daha sağlıklı bir ortamda eğitim öğretim yapabilmeleri için tüm imkânlarını kullandıklarını, bundan sonra da kullanacaklarını belirtti.

     Okul Müdürü Erol TUNA, okul öğretmeni ve öğrencileri de okullarına yapılan çevre düzenlemesi dolayısıyla Orman İşletme Müdürü Mehmet YAĞCIOĞLU’na teşekkür ettiler. Kendisine çiçek takdim ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ da kendilerine plaket takdim etti.

       İlimiz Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Ortaokulunun açılışı, 3 Mart 2017 Cuma günü İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU’nun katıldığı görkemli törenle gerçekleşmişti.

15-03-201715-03-201715-03-201715-03-2017

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.