BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ “Bir Kahve Molası” Etkinliği Kapsamında Öğretmenlerimizi Evlerinde Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ “Bir Kahve Molası” Etkinliği Kapsamında Öğretmenlerimizi Evlerinde Ziyaret Etti

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ “Bir Kahve Molası” etkinliği kapsamında 10 Mart 2017 Cuma günü Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Coğrafya Öğretmeni Telli GÜZEL ve eşi Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi Fizik Öğretmeni Derviş GÜZEL’i evlerinde ziyaret etti. Bu ziyarette kendisine Bilecik İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Metin SARIFAKIOĞULLARI ve Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Müdürü Fadıl AĞDAĞ eşlik etti.

     Coğrafya Öğretmeni Telli GÜZEL’e çiçek takdim eden Fazilet DURMUŞ, öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret ederek kendileriyle sohbet etmek, okullarında ve Bilecik’te yapılan eğitim faaliyetlerini birlikte değerlendirmek ve öğretmenlerimizin, Müdürlüğümüz tarafından çok önemsendiğini, görüşlerine değer verildiğini vurgulamak amacıyla “Bir Kahve Molası” etkinliğini hayata geçirdiklerini söyledi. Kendilerini misafir ettikleri için de öğretmenlerimize teşekkür etti.

     Öğretmen Telli GÜZEL ve eşi Derviş GÜZEL, İl Milli Eğitim Müdürü’nün kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiler. “Bir Kahve Molası” etkinliği kapsamında yapılan bu ziyaretlerin öğretmenlerimiz üzerinde olumlu bir etki yapacağını ve motivasyonlarını daha da güçlendireceğini ifade ettiler.

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, etkinlik kapsamındaki ikinci ziyaretini 22 Mart 2017 Çarşamba günü, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanı Öğretmeni Yasemin UZUNOĞLU’na gerçekleştirdi. Ziyarette, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Metin SARIFAKIOĞULLARI ve İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet SELÖZ de bulundular. Öğretmenimiz ve ailesiyle sohbet eden Fazilet DURMUŞ, kendisine eğitime verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederek meslek hayatında başarılar diledi. Yasemin UZUNOĞLU da yöneticiler tarafından ziyaret edilmenin, takdir edilmenin kendilerini memnun ettiğini dile getirerek misafirlerine teşekkür etti.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ’un “Bir Kahve Molası” etkinliği kapsamındaki öğretmen ziyaretleri hazırlanan plan çerçevesinde devam edecek.

23-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-201723-03-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.