BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş İlimiz Sendika Temsilcileriyle Görüştü

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş İlimiz Sendika Temsilcileriyle Görüştü

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, ilimizde eğitim alanında faaliyet gösteren sendikaların il başkanlarını davet ederek ilimiz eğitim öğretimi ile ilgili konularda kendileriyle görüşmelerde bulundu.

      Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Ahmet Selöz, Türk Eğitim-Sen İl Başkanı Ömer Yel ve Eğitim-İş Sendikası İl Başkanı Fikret Turan´ın katıldığı görüşmede ilimizdeki eğitim kalitesinin daha yukarılara nasıl çekilebileceği ve bu manada devam eden projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan projeler ile bunların öğretmen ve öğrencilerimize katkıları dile getirilirken sendika temsilcilerinin de görüş ve önerileri alındı. Ortak bir paydada buluşmanın ilimiz eğitimine yapacağı katkılar konuşuldu.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, ilimiz sendika temsilcileriyle ilimiz eğitimi hakkında oldukça yararlı bir görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi. Fikir alışverişinin, ilimiz eğitimine katkı sağlayacak konularda bir arada olmanın ve aynı yöne bakmanın önemini vurguladı ve kendilerine teşekkür etti.

27-12-201727-12-2017

 

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.