BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş Mahalle Muhtarlarımız ve Osmangazi Mahallesindeki Velilerimizle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş Mahalle Muhtarlarımız ve Osmangazi Mahallesindeki Velilerimizle Bir Araya Geldi

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, 23 Ağustos 2017 Çarşamba günü Osmangazi Mahallesindeki Hayme Ana Sultan Evi’nde Osmangazi Mahallesinde ikamet eden velilerimizle bir toplantı gerçekleştirdi. Osmangazi Mahallesi Muhtarı Yasemin Sezer’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Şube Müdürümüz Erdoğan Kaba, TOKİ İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Fikret Başak, Müdür Yardımcısı Esra Turhan, Ertuğrulgazi Mahallesi Muhtarı Niyazi Aydın, Örenköy Muhtarı Mustafa Arslan ile TOKİ İlkokulu, Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulunda öğrenim gören öğrencilerimizin velileri katıldılar.

      Toplantıda veliler, eğitim öğretim konusundaki dilek ve temennilerini ifade ettiler. Merak ettikleri konular hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’a sorular yönelttiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz de bu soruları detaylı bir şekilde yanıtladı ve velilerimizi bilgilendirdi. Değişen müfredat programları, ev ödevleri, Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile öğrenci merkezli eğitim konularında açıklamalarda bulundu.

      Osmangazi Mahallesinde hizmet veren TOKİ okul binasının gayet donanımlı ve yeterli olduğunu ifade eden Fazilet Durmuş, idareci ve öğretmenlerle öğrencilerin başarısını artırmak için gayretli bir çalışma içinde olduklarını dile getirdi. Başarı için veli okul ve öğrenci ilişkisinin çok önemli olduğunu vurguladı ve eğitimdeki bu üç ayağın birbiriyle uyumlu, koordineli hareket ettiklerinde, birbirlerini desteklediklerinde arzu edilen başarıya rahatlıkla ulaşılabileceğine dikkat çekti. Velilerin okulu ve öğretmenleri ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunmalarının, öğrenciler üzerinde olumlu etkileri olacağını belirtti. Durmuş, toplantıya katılarak eğitim öğretim konularındaki dilek, temenni ve görüşlerini dile getiren mahalle muhtarlarına ve Osmangazi Mahallesi velilerimize teşekkür etti.

23-08-201723-08-201723-08-201723-08-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.