BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonunda Kalan Öğrencileri Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonunda Kalan Öğrencileri Ziyaret Etti

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, 21 Kasım Salı günü akşamı, Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonu’nda kalan öğrencileri ziyaret etti. Ziyarette kendisine Şeyh Edebali Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürümüz Ayhan Mercan eşlik etti.

      Pansiyon öğrencilerini etüt salonlarında ziyaret eden Durmuş, onlarla sohbet etti. Çalışmaları ve derslerdeki durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Okudukları kitapları sordu ve inceledi. Başarılı bir öğrenci ve başarılı bir insan olmak için okumanın öneminden söz etti. Kitap okumanın bir boş zaman uğraşı olmadığını, planlı ve programlı yapılması gereken önemli bir etkinlik olduğunu vurguladı. Öğrencilerin geleceğe yönelik hedeflerini ve hayattan beklentilerini sordu. Okullarından ve kendisinden isteklerini dinledi.

      Öğrencilerle yakından İlgilenen Fazilet Durmuş, şimdiki büyüklerin bir gün bu vatanı kendilerine emanet edeceklerini, kendilerini geleceğe buna göre hazırlamaları gerektiğini vurguladı. Ülkeye en iyi şekilde hizmet etmek için kendilerini en donanımlı şekilde yetiştirmeleri gerektiğini dile getirdi. Ailelerinin, öğretmenlerinin ve bu ülkenin kendilerinden çok şeyler beklediğini ifade etti. Derslerinde başarılar diledi.

      Okul Müdürü Ayhan Mercan’dan da çalışmaları hakkında bilgi alan Durmuş, çalışmalarından ve verdiği bilgilerden dolayı kendisine teşekkür etti.

22-11-201722-11-201722-11-201722-11-201722-11-2017

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.