BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´a "Hayırlı Olsun" Ziyaretleri Sürüyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´a "Hayırlı Olsun" Ziyaretleri Sürüyor

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´a "Hayırlı olsun" ziyaretleri devam ediyor. 28.07.2016 Perşembe günü Pazaryeri İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim AKPINAR ve beraberindeki heyet, DURMUŞ´a ziyarette bulunarak yeni görevlerinin hayırlı olmasını dilediler.İlçelerindeki Milli Eğitime bağlı okul ve kurumlarla ilgili bilgiler verdiler.

   Ardından Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut EKİNCİ ve beraberindekiler, Fazilet DURMUŞ´u ziyaret ederek "Hayırlı olsun" dileklerini ilettiler.Osmaneli´nde eğitim alanında yaptıkları çalışmaları anlattılar. Devam eden projeler hakkında bilgiler verdiler.

   İlimizde faaliyet gösteren derneklerden Ulu Çınar Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Kadir KÖSE ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fazilet DURMUŞ´u ziyaret ederek "Hayırlı olsun" ve başarı dileklerini ilettiler. Dernek Başkanı Kadir KÖSE, milli ve manevi değerlerini özümsemiş bir neslin yetişmesi için hem eğitici hem eğlendirici etkinlikler düzenlediklerini belirtti.  Eğitici, sosyal ve sportif etkinliklerle eğitim alanında faaliyetlerine devam ettiklerini söyledi. İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ da dernek olarak yaptıkları çalışmalardan ve eğitime verdikleri desteklerden dolayı kendilerine teşekkür etti. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

   Daha sonra Bilecik İl Müftümüz Necati AKKUŞ ziyarette bulundu. "Hayırlı olsun" dileklerini ileterek eğitim alanında Milli Eğitim Müdürlüğüyle geliştirilecek projelerde işbirliğinde bulunmaktan ve eğitim çalışmalarına destek vermekten mutluluk duyacaklarını belirtti.

   Son olarak Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa YAMAN makamında İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ´u ziyaret etti. Kendilerine çalışmalarında başarılar diledi. Bayırköy´de okullarımızın ihtiyaçları ve eğitim konusunda her türlü desteği vermekten memnun olacaklarını belirtti.

 

   İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, kendisini ziyaret ederek "Hayırlı olsun" dileğinde bulunanlara teşekkür ederek Bilecik´te eğitim alanında birlik, beraberlik ve işbirliği anlayışıyla çalışacaklarını, resmi ve sivil toplum kuruluşlarıyla dayanışma içinde eğitimin kalitesini yükseltmek için tüm gayretlerini göstereceklerini söyledi.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.