BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´tan Belediye Başkanı Selim YAĞCI´ya Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´tan Belediye Başkanı Selim YAĞCI´ya Ziyaret

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ, Belediye Başkanı Selim YAĞCI´yı makamında ziyaret etti.


   Belediye Başkanı Selim YAĞCI, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Milli Eğitim Müdürü DURMUŞ´a teşekkür etti.


   Bilecik Belediyesinin çalışmaları hakkında DURMUŞ´a, bilgi veren Belediye Başkanı Selim YAĞCI, şu ana kadar Bilecik Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleştirilen güzel çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.


   Fazilet DURMUŞ´a yeni görevlerinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Selim YAĞCI, önümüzdeki dönemde de her iki kurum arasında eğitim alanında  çocuklarımıza yönelik güzel çalışmaların yapılacağına olan inancını dile getirdi.


   İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ ise Belediye Başkanı Selim YAĞCI´ya eğitim adına yapmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Belediye ile işbirliği ve dayanışma içerisinde çalışarak eğitim alanında Bilecik´te daha da başarılı çalışmalar yapacaklarına inandığını söyledi.

 


   Belediye Başkanı Selim YAĞCI, ziyaret sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet DURMUŞ´a, üzerinde Osmanlı Arması bulunan tabak hediye etti.

21-07-201621-07-2016

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.