BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’un Bozüyük Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’un Bozüyük Ziyaretleri

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, 19 Şubat 2018 Pazartesi günü Bozüyük ilçemizde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

      Öncelikle Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman’ı makamında ziyaret eden Fazilet Durmuş, kendisiyle ilçede yapılan eğitim yatırımları ve eğitim çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette, eğitim yatırımlarının geldiği aşamalar gözden geçirildi. Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

     Daha sonra Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya eşliğinde okul ziyaretlerine geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, Bozüyük Selahattin Şeker Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Okul yöneticilerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı. Okulumuzun Turizm ve Otelcilik Bölümü öğrencileri, kendi yaptıkları ikramları misafirlerine sundular.

     Buradan, Bozüyük Şeyh Edebali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine geçildi. Okul Müdürü Murat Akgündüz, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ayrıca, sekiz şiir kitabı bulunan, Sayın Cumhurbaşkanımızdan Necip Fazıl Ödülü almış olan okulumuzun Felsefe Öğretmeni Hüseyin Atlansoy’la da bir araya gelen Fazilet Durmuş, başarılarından dolayı kendisini tebrik etti. Kitaplarıyla tüm Bilecik’in gurur kaynağı olduğunu, ilimiz ve ülkemiz eğitim camiasında güzel bir örnek teşkil ettiğini söyleyerek başarılarının devamını diledi.

      Son olarak, Bozüyük Zehra Ulusay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Fazilet Durmuş, Okul Müdürü Tuncer Özer’den bilgi aldı. Okulda yürütülen çalışmalar değerlendirildi. Bu okulumuzda da yayınlanmış kitapları bulunan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Ahmet Demircan ile bir araya gelen Fazilet Durmuş, öğretmenimizi tebrik etti. Hem tarihi hem de edebi nitelikte kitapları bulunan Ahmet Demircan, “Simav Manileri” adlı kitabını tanıttı. Diğer kitapları ve bundan sonraki projeleri hakkında bilgiler verdi.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, öğretmenlerimizin mesleklerini icra etmelerinin yanı sıra kitap yazma, araştırmalar yapma, edebi ve akademik ürünler ortaya koyma gibi çalışmalarının kendilerini son derece mutlu ettiğini ifade etti. İlimiz ve ülkemiz eğitim camiası adına önemli işler yapan kitap yazarı öğretmenlerimizin başarılarının devamını diledi. Bozüyük ilçemizdeki ziyaretleri esnasında kendisine eşlik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya’ya ve kendisini bilgilendiren okul müdürlerimize teşekkür etti. Çalışmalarında başarılar diledi.

20-02-201820-02-201820-02-201820-02-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.