BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Çelik'in Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ramazan Çelik'in Ramazan Bayramı Mesajı

Bayramlar, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamlarının oluşmasına vesile olan toplumun tümünü ortak bir coşkuda birleştiren en önemli günlerdir. Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yaklaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bayramlar; ayrıca gelecek nesillerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı donanımlı ve erdemli bireyler olarak yetişmesi, bu hassas değerleri muhafaza eden güçlü bireyler olmaları için de önemli fırsatlardır. Dolayısıyla bu mukaddes ve önemli bayramlarımızı; büyüklerimiz, gençlerimiz ve çocuklarımızla hep birlikte ve yoğun duygularla idrak ederek; milli ve manevi bağlarımızı her daim güçlü tutmalıyız. 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta fedakâr eğitim camiamız olmak üzere kıymetli öğrencilerimizin, değerli velilerimizin ve milletimizin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Yüce Allah'tan ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum.

    

       Ramazan ÇELİK   

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.