BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzün İnhisar ve Söğüt Temasları

İl Milli Eğitim Müdürümüzün İnhisar ve Söğüt Temasları

                İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, 18 Nisan 2018 Çarşamba günü İnhisar ve Söğüt ilçelerimizde çeşitli temaslarda bulundu.

                Öncelikle İnhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde ilçemizin okul ve kurum müdürleriyle bir tanışma toplantısı gerçekleştiren Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Barış Kalın ile okul ve kurum müdürlerimizden çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

                İnhisar ilçemizden ayrılan Dr. Güsamettin Erdoğan, buradan Söğüt ilçemize geçerek Söğüt Halk Eğitim Merkezinde yine okul ve kurum müdürlerimizle bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Yıldırım ile okul ve kurum müdürlerimizden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

                Toplantılarda, ilçelerdeki eğitim yöneticilerimizle tanışan İl Milli Eğitim Müdürümüz Güsamettin Erdoğan, ilimizde eğitim seviyesinin daha yukarılara çekilebilmesi için tüm eğitim çalışanlarının birlik ve beraberlik halinde ellerinden gelen gayreti göstermeleri gerektiğini, bunu da hep birlikte başaracaklarına inandığını söyleyerek çalışmalarından dolayı ilçe eğitim yöneticilerine teşekkür etti. Çalışmalarında başarılar diledi.

19-04-201819-04-201819-04-201819-04-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.