BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürlerimizden ve Anadolu Gençlik Derneğinden Müdürümüze “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

İl Müdürlerimizden ve Anadolu Gençlik Derneğinden Müdürümüze “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

      24 Nisan 2018 Salı günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’a çeşitli kurumlarımızın il müdürleri ve Anadolu Gençlik Derneği tarafından ziyaretler gerçekleştirildi.

      İlk olarak İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Mehmet Kocabıçak, İl Halk Kütüphanesi Müdürümüz M. Pınar Dengiz ve Bilecik Müzesi Müdürümüz Harun Küçükaydın’dan oluşan heyet, Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan’ı ziyaret ederek kendisine “Hayırlı olsun.” temennilerini ilettiler.

      Orman İşletme Müdürümüz Erkan Yurt’un ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Mustafa Budak ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürümüz Necmettin Yoldaş ziyaretlerini gerçekleştirdiler. Daha sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Aslan Yıldız Müdürümüzü ziyaret ederek iyi dileklerini iletti. Çalışmalarında başarılar diledi.

      Son olarak Anadolu Gençlik Derneği Bilecik Şubesinden Emirhan Topal ve beraberindeki heyet ziyaretlerini gerçekleştirerek Müdürümüze “Hayırlı olsun.” dileklerini ilettiler ve hediye takdiminde bulundular.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Güsamettin Erdoğan, ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti. İl Müdürlerimizle ve Dernek temsilcilerimizle tanışmaktan ve bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. El ve gönül birliği ile hareket ederek Bilecik eğitimi için hep birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarına, ilimizde eğitim seviyesini daha üst noktalara taşıyacaklarına inandığını ifade etti.

24-04-201824-04-201824-04-201824-04-201824-04-2018

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.