BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Bu Ay ki Durağı Yenipazar İlçemizdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Bu Ay ki Durağı Yenipazar İlçemizdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Bu Ay ki Durağı Yenipazar İlçemizdi.İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Bu Ay ki Durağı Yenipazar İlçemizdi.İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Bu Ay ki Durağı Yenipazar İlçemizdi.

 

Aylık olarak düzenli bir şekilde yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı bu ay Yenipazar İlçemizde gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Maarif Müfettişleri Başkanı Ramazan GÖZEN, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Coşkun BAKIRTAŞ ve Emre AKPINAR ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı. Toplantıdan önce İlçe Kaymakamı Mehmet KILIÇ, Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KARACA tarafından ziyaret edildi.

Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantıda; İlçelerimizin eğitim, öğretim, inşaat emlak, donatım konularındaki durumları ile yaklaşan TEOG ve LYS sınavları hakkında görüşmeler yapıldı.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.