BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının İkincisi Söğüt´te Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının İkincisi Söğüt´te Yapıldı.

            Her ay bir İlçemizde yapılan "İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantıları" bu ayda Söğüt İlçemizde yapıldı. Toplantıya Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin GÖK ve Sivil Savunma Uzmanı Asaf KAYGUSUZ misafir oldular. Toplantıda açılış konuşması yapan İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK;

             Sayın Genel Müdürümüz Bahattin GÖK Bey’e İlimize hoş geldiniz dedikten sonra kendisinin engin hoşgörüsünden ve tecrübesinden faydalandıklarını, en büyük kazancımızın başkalarının tecrübelerinden istifade ederek, emek harcamadan edindiğimiz kazanımlardır dedi ve şu ana kadar Bilecik’in ihtiyacı olan donanım onarım ihtiyaçlarımızın karşılandığını belirtti. “Bütün arkadaşlarımız, sizlerden aldığı bu ilhamla çalışmalarında daha da gayret göstererek İlçelerine katkıda bulunacaklardır” diyerek, bu bereketli topraklarda kendilerini ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ifade etti.

              Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin GÖK ´ ün teşekkür konuşmasının ardından, toplantı gündeminin görüşülmesine geçildi. Sırasıyla; Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün “İş Sağlığı ve İş Güvenliği” konulu sunumunun yapılması,İlimiz donatım durumu ile bakım onarım durumunun değerlendirilmesi, dilek ve temennilerin bildirilmesi ile toplantı son buldu. Heyet daha sonra, Ertuğrulgazi ve Dursun Fakıh Hz.lerinin Türbelerinin ziyaret ederek dua etti.

 

İlçe MilliEğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının İkincisi Söğütte Yapıldı.İlçe MilliEğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının İkincisi Söğütte Yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.