BİLECİK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Üçüncüsü Bozüyük´te Yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Üçüncüsü Bozüyük´te Yapıldı.

      Her ay bir İlçemizde yapılan "İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantıları" Bozüyük İlçemizde yapıldı.

      Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTINKAYNAK başkanlığında yapılan toplantıya Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı. Toplantıda eğitim-öğretim ile ilgili konular üzerinde fikir alışverişinde bulunulup çözüm odaklı sonuçlar arandı. Toplantı arasında Bozüyük Fen Lisesi öğretmenleriyle oturup sohbet eden ALTINKAYNAK,okulun tertip ve düzeninin öğrenciler için çok önemli olduğunu ve bu konuda okulun çok iyi bir yerde olduğunu söyleyerek gayretleri için kendilerine teşekkür etti.

 

      Yapılacak olan TEOG sınavı ile ilgili sunum yapan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Emre AKPINAR, sınav hakkında bilgilendirmelerde bulundu ve yaklaşan TEOG sınavlarında her hangi bir aksaklık yaşanmaması için alınacak tedbirler hakkında karşılıklı görüşmeler yapıldı ve toplantı dilek ve temennilerle son verildi. 
İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Üçüncüsü Bozüyükte Yapıldı.İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Üçüncüsü Bozüyükte Yapıldı.İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Üçüncüsü Bozüyükte Yapıldı.İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantılarının Üçüncüsü Bozüyükte Yapıldı.

Hürriyet Mahallesi Üniversite Sokak No5 Merkez BİLECİK - 0 (228) 280 11 00 / 0 (228) 280 11 16

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.